Hakkımızda

Hakkımızda

 

G&M, Mühendislik Sondaj Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi Temmuz 1994'de Jeoloji Mühendisleri Gürbüz YÜCEL ve Murat DÜNDAR tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerine yeraltı suyu arama, derin su kuyuları açımı ile başlamıştır. 1995 yılı sonunda temel sondajları ve zemin etütlerini, 2006 yılında ise jeotermal ve maden sondajını çalışma alanlarına eklemiştir.

G&M, 2006 Yılında MTA Erkmen (1003 metre) jeotermal sondajı ile rotary sondajda kapasitesini 1200 metre derinliğe çıkarmıştır. İlk kez 2008 yılında maden sondajı çalışmalarında kullanılan Boart Longyear LF 90D hidrolik sondaj makinesi sayısını 2012 yılında 4'e çıkartarak maden sondajında kapasitesini 1400 metreye kadar arttırmıştır.

G&M,Günümüze kadar İller Bankası, DSİ, Köy Hizmetleri, MTA, Özel İdareler, Belediyeler gibi birçok kamu kurumlarına ve özel sektörde birçok yatırımcıya yüklenici ve alt yüklenici olarak hizmet vermiştir. 

Firmamızın yapı taşları profesyonel çalışma ahlakı ve güvenilirlik. Takım ruhuyla çalışarak, bu iki temel üzerine yirmi yılı aşkın süredir tüm işlerini başarıyla tamamlamış bir şirket inşa ettik. Başarılı bir sondajın bilgi, tecrübe ve güçlü ekipmandan geçtiğine inanıyoruz. Bu yüzden G&M bünyesinde sondaj ve mühendislik hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip, deneyimli mühendisler ve teknik elemanlar barındırıyoruz.

G&M olarak her projenin birbirinden farklı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden problemlere yalnızca bilgisayar destekli gelişmiş analizlerle değil, aynı zamanda yılların birikimine sahip deneyimli çalışanlarımızın görüşleriyle yaklaşıyoruz. Bu sayede parçası olduğumuz tüm projeleri referans olarak gösterebilen, kaliteli işi zamanında teslim eden bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.